всі категорії
EN

Головна>Про нас>інновація

інновація

НДДКР у компанії HUANDA

Голі цифри свідчать про нашу віддану та особливу відданість дослідженню та розробкам (НДДКР) у Хуанді.

Близько1


З моменту свого заснування компанія Huanda надавала стратегічну важливість та величезний акцент науково -дослідним роботам, наймаючи талановитих науковців та інженерів (у тому числі одного, що закінчив Стенфордський університет у США), розбудовуючи лабораторний потенціал та пілотні заводи, а також забезпечуючи та витрачаючи не менше 5% доходу щодо НДДКР щорічно.

У 2019 році наша науково -дослідна група працювала над 5 проектами в галузі тонкого десульфурації, очищення газу та вугілля до етиленгліколю (ЕГ), і вдалося розробити та продати 2 нові продукти.

Ми ставимо інновації на перше місце, і ми віримо, що НДДКР може і принесе інновації, які гарантуватимуть наш майбутній успіх, а натомість ми можемо найкращим чином обслуговувати наших клієнтів та допомагати їм досягати поставлених цілей.

ЦЕНТР НДДКР

Дослідницький центр нашої компанії охоплює приблизно 800 квадратних метрів дослідницьких та офісних приміщень. Цей центр сприяє нашому бізнесу, розробляючи найефективніші та найефективніші продукти та впроваджуючи наші процедури контролю та забезпечення якості. Він також допомагає нашим виробничим підрозділам зменшити виробничі витрати шляхом оптимізації роботи різного виробничого обладнання.