всі категорії
EN

Головна>Про нас>Про компанію

Про компанію

Hunan Huanda Environment Co., Ltd. є інноваційним лідером промислових каталізаторів у Китаї. Ми маємо більш ніж 20-річний досвід розробки, виробництва, тестування, збуту та обслуговування промислових каталізаторів у Китаї та за кордоном, зокрема на Близькому Сході, в Індії, США. У нашому асортименті є каталізатори синтетичного газу, каталізатори добрив, нафтохімічні каталізатори на вугіллі хімічні каталізатори та ін.

У 1989 році ми уклали стратегічне партнерство з Науково -дослідним хімічним інститутом Хубей (HRIC), який є «Національною ключовою промисловою базою для каталізатора зміщення водяного газу CO та каталізатора очищення газу» в Китаї. Ми і HRIC залишаємось партнерами з тих пір. Наш виробничий майданчик розташований у парку високотехнологічного промислового розвитку Люян, провінція Хунань, КНР, приблизно за 10 км від міжнародного аеропорту Чанша Хуанхуа. Він охоплює приблизно 13000 квадратних метрів виробничих та офісних приміщень. Наше сучасне та надійне виробниче обладнання виробляє економічно вигідну, ефективну та якісну продукцію продукти

Науково -дослідний центр (RTC) нашої компанії охоплює приблизно 800 квадратних метрів дослідницьких та офісних приміщень. Цей центр сприяє зростанню нашого бізнесу, розвиваючи найефективніші та найефективніші продукти та впровадження наших процедур контролю та забезпечення якості. Він також допомагає нашим виробничим підрозділам зменшити виробничі витрати шляхом оптимізації роботи різного виробничого обладнання.

Якість продукції - наш головний пріоритет. Вся наша продукція охоплена системою управління якістю, яка підтверджена як відповідна ISO 9001: 2008. Ми впроваджуємо «Програму забезпечення якості життєвого циклу (LCQAP)» для всіх наших продукти.продукти якість гарантована.

Ми раді вітати вас у будь -який час. Якщо у вас виникнуть запитання, будь ласка, не соромтеся Зв'яжіться з нами через [захищено електронною поштою] або +8618684888901 (п. Бен Пенг).